ترالی زیبایی آراصنعت

سه طبقه تمام ABS

ترالی زیبایی آراصنعت

سه طبقه تمام ABS
بررسی اجمالی ترالی زیبایی ABS سه طبقه

ترالی زیبایی ABS سه طبقه یکی از پرطرفدارترین ترالی های زیبایی تجهیزات پزشکی آراصنعت می باشیم. جنس بدنه ترالی سه طبقه تماما از ABS بوده و این نوع از پلاستیک به صورت کاملا خودرنگ می باشد . این نوع رنگ به شما اجازه می دهد تا با کمک مواد شوینده استاندارد نظافت بدنه ترالی را انجام دهید.

مشخصات فیزیکی ترالی سه طبقه زیبایی :

ارتفاع کامل ترالی پزشکی 80 سانتی متر بوده و با توجه به نیاز همکاران پزشک خود فاصله بین طبقات آن را 30 سانتی متر در نظر گرفته ایم. فاصله بین طبقه اول این ترالی پزشکی با سطح زمین 20 سانتی متر می باشد . طول صفحه هر طبقه 62 سانتی متر و عرض آن 36 سانتی متر می باشد. تجهیزات پزشکی آراصنعت وزن این ترالی زیبایی را 12 کیلوگرم درنظر گرفته و توان تحمل وزن آن را تا 40 کیلوگرم بالا برده است. جهت ایجاد استحکام در بدنه ترالی پزشکی ستون های مورب به بدنه آن جوش داده شده داده ایم.

توضیحات تکمیلی ترالی زیبایی 3 طبقه آراصنعت:

شما می توانید از ترالی 3 طبقه زیبایی تماما فلزی در مراکز پزشکی و زیبایی ، سالن های لیزر ، کلینیک ها ، سالن های زیبایی ، مراکز ماساژ ، کلینیک دندانپزشکی استفاده کنید. لبه های پشتی و کناری سطوح ترالی را با لبه های فلزی خم شده ایمن سازی کرده بر پوشاندن حفره روی ستون های بدنه از پلاستیک فشرده جهت جلوگیری از آسیب دیدن انگشتان مصرف کننده استفاده کرده است. این ترالی پزشکی دارای چهار چرخ ترمز دار می باشد و این قابلیت را به شما میدهد که به هرمکانی که نیاز دارید ترالی را به سادگی جابجا کرده و با زدن ترمز چرخ مانع حرکت ترالی زیبایی درهنگام فعالیت شما شود. این ترالی دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

ویژگی های ترالی زیبایی 3 طبقه آراصنعت
ویژگیهاتوضیحات
جنس بدنه
بدنه دستگاه فلز
تعداد طبقات3 طبقه
ویژگیدارای چهار چرخ روان وقیمت مناسب و کیفیت عالی می باشد

محصولات مرتبط