بررسی اجمالی تخت برقی لاغری ، لیزر و معاینه دو شکن مدل مهرآفرین آراصنعت

تخت برقی لاغری ، لیزر و معاینه دو شکن مدل مهرآفرین آراصنعت یکی از با استحکام ترین تخت لیزر و لاغری ایران می باشد. در هنگام طراحی آن، آراصنعت به این موضوع توجه داشته که فوم این تخت باید به شکلی باشد که آرامش کامل را در مدت زمان طولانی برای استفاده کننده آن فراهم کند و در عین حال استحکام بالایی نیز داشته باشد. شما می توانید بخوبی ببینید که فوم این تخت با فشار دست کمی داخل رفته و بعد از برداشتن دستتان فوم آن به حالت قبل باز میگردد. دربالای تخت برقی لاغری، پشتی بلندی قرار دارد تا فرد در حالت نشسته احساس آرامش بیشتری داشته باشد. اگر بخواهیم به یکی از اجزای دوکاره این تخت اشاره کنیم ،بالشتک آن انتخاب خوبی است.

  • تخت برقی لاغری ، لیزر و معاینه آراصنعت B

زمانی که تخت برقی در حالت فلت و یا زاویه داراست ، مراجعه کننده می تواند سرخود را بروی بالشتک قرار داده و مدت زمان زیادی را در اختیار شما قرار بگیرد. این بالشتک بوسیله رابط به قسمت بالایی پشت تخت متصل شده و زمانی که میخواهید مراجعه کننده صورت خود را بروی تخت قرار دهد،کافی است بالشتک را بردارید تا از حفره زیرین بالشتک مسیر تنفسی آن فراهم گردد.

جنس چرم استفاده شده در تخت برقی لیزر و معاینه:

چرم استفاده شده در مهرآفرین مقاومت بسیار خوبی در برابر کشش دارد .جنس چرم استفاده شده دراین تخت برقی معاینه از نوع چرم مصنوعی و در رنگ های نامحدود ارائه میگردد. شما می توانید با مراجعه به صفحه کالیته چرم، رنگ مورد نظر خود را پیدا کنید و آن را جهت سفارش به آراصنعت اعلام نمایید. یکی دیگر از ویژگی های مهم این چرم ثبات رنگ آن بوده وشما می توانید جهت حفظ بهداشت با مواد شوینده مناسب ،چرم تخت دوشکن را با خیال آسوده شستشودهید.

جنس فوم استفاده شده در تخت برقی معاینه آراصنعت :

فوم استفاده شده در تخت از نوع فوم سرد است. این فوم راحت ، سفت ، متراکم و ارتجاعی است. شما می توانید با برداشتن دست از روی فوم ،حالت ارتجاعی آن را مشاهده کنید.

موتورهای تخت برقی لاغری ، لیزر و معاینه آرا صنعت:

این تخت دارای دو موتور قوی تایوانی با قدرت 6000 نیوتن 24 ولت DC می باشد. شما می توانید با کمک دو دکمه بالایی و پایینی ریموت کنترل دستی ارتفاع تخت را بین 50 تا 90 سانتی متر قرار دهید و با دو دکمه چپ و راست ریموت کنترل زاویه بین صفر تا نود درجه را برای پشتی تخت ایجاد کنید.

ویژگی های فیزیکی تخت برقی لاغری آراصنعت :

بروی این تخت دودسته با قابلیت گردش 360 درجه قرار گرفته که در صورت نیاز میتوانید آن ها را از تخت جدا کنید. جنس بدنه تخت برقی مهرآفرین تماما فلزی می باشد و با کمک رنگ الکترواستاتیک آنتی باکتریال ضدخش رنگ آمیزی شده است. در پایینی ترین قسمت این تخت از چهارچرخ ترمزدار محکم با قابلیت چرخش 360 درجه استفاده شده که در صورت نیاز می توانید تخت را به سادگی در تمام جهات به آسانی حرکت دهید.وزن این تخت 80کیلوگرم و قابلیت تحمل بار تا وزن 150 گرم را دارد.

آخرین سخن :

خت برقی لاغری دو شکن مدل مهرآفرین آراصنعت دارای دو سال گارانتی وده سال خدمات پس از فروش می باشد. شما برای تشخیص اصل بودن یا تقلبی بودن این محصول می توایند به پلاک و کارت گارانتی آن توجه فرمایید.